Дизайн пентхауса

Дизайн інтерьеру квартири в Ірпіні

Просторий хол цього дуплекс-пентхауса з вигнутою широкими сходами, що ведуть на другий поверх, виконаний в світло-бежевою колірній гамі з золотими акцентами. На першому поверсі розташовані вітальня, їдальня і кухня, об'єднані загальною колірною палітрою і стилістикою. Велика кількість дзеркал і відображають поверхонь в інтер'єрі елітного пентхауса, скляні вітрини, багаторівнева система освітлення, об'ємні люстри з кришталевими підвісками надають приміщенню урочистий і розкішний вигляд.

Інтер'єр вітальні пентхауса зі світлим каміном і роялем вирішено автором проекту дизайнером Анжелікою Прудниковій в кремово-фіолетових тонах. Акценти насиченого фіолетового відтінку роблять інтер'єр більш графічним і завершеним. М'які дивани та крісла з «каретний» стяжкою розставлені навпаки ТВ-зони. В інтер'єрі спальні за основу взято той же колірне сполучення - кремового і фіолетового з золотистими відтінками. Особливою прикрасою кімнати є підвісні каскадні люстри в стилі арт-деко, що наповнюють простір перламутровим блиском і м'яким кришталевим світінням.

Стіни в інтер'єрі ванної кімнати в бежево-коричневих тонах оформлені за допомогою мозаїки, яка завдяки своїй глянсовою поверхні відображає світло, що візуально розширює простір.

Повітряний інтер'єр дитячої кімнати завдяки продуманому дизайну, в який вкладено не тільки майстерність, а й душевне тепло і дивовижна фантазія, змушує зануритися в світ мрії і казкових мрій.

Вверх
Звонок